19V 6,32A 120W Zasilacz AC 5,5x2,5 mm nadający się do Asus N550 GL551 GL552 GL553 GL752 GL753, Ładowarka do laptopa PA-1121-28 A15-120P1A Przewód zasilający
Podstawowe parametry
| Seria produktów | zasilacz sieciowy 120 W do laptopa ASUS |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 19V 6,32A |
| Strata statyczna | ≤0,21 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla C5/C7 |
| Kabel AC opcjonalny | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 169.7*65.2*38.6 |
| Kolor produktu | Czarny |







