35W USB C Super Szybka Ścienna Ładowarka dla iPad Pro 13/12,9/11 cali 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5, Mini 7/6, iPad 11/10 Generacji
Zgodny z iPad Pro 13/12,9/11 cali 6/5/4/3 generacji, iPad Air 13/11 cali M3 M2 Air 6/5, iPad Mini A17 Pro 2025 7/6, iPad 11 A16 2025 10 Generacji, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung, Pixel LG, Moto, Tablet, Laptop, Telefon Android, oraz inne urządzenia USB-C
Podstawowe parametry
| Seria produktów | Adapter zasilający PD 35 W USB-C |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/2,92 A, 15 V/2,33 A, 20 V/1,75 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥85.48% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne Parametry
| standardowy gniazdek | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Typ złącza | Wejście AC 2 wtyki |
| Wyjście prądu stałego Typ-C, Lightning | |
| Rozmiar Produktu | 44*44*27.6mm |
| Kolor produktu | Biały/Czarny |










