19V 6,32A 120W växelströmsadapter 5,5x2,5mm passande för Asus N550 GL551 GL552 GL553 GL752 GL753, bärbar laddare PA-1121-28 A15-120P1A strömadapter
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 120W bärbar AC-adapter för ASUS |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 19V 6,32A |
| Statiskt förlust | ≤0,21W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 169.7*65.2*38.6 |
| Produktfärg | Svart |







