19.5V 6.7A Adapter Prądu Zmiennego/Stałego Kompatybilny z Dell VJCH5 LA130PM121 PA-1131-28D1 450-19105 450-12071 DHYM1 PA130PE1-00 DA130PE1-00 NADP-130AB B PA-1131-02D HP-AD130B13P 130W Zasilacz Ładowarka
Podstawowe parametry
| Seria produktów | 130W Laptopowy zasilacz AC dla DELL |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 19,5V 6,7A |
| Strata statyczna | ≤0,21 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla C5/C7 |
| Kabel AC opcjonalny | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 169.7*65.2*38.6 |
| Kolor produktu | Czarny |







