19,5V 6,7A AC/DC-adapter kompatibel med Dell VJCH5 LA130PM121 PA-1131-28D1 450-19105 450-12071 DHYM1 PA130PE1-00 DA130PE1-00 NADP-130AB B PA-1131-02D HP-AD130B13P 130W strömförsörjning, laddare
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 130 W bärbar dator AC-adapter för DELL |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 19,5 V 6,7 A |
| Statiskt förlust | ≤0,21W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 169.7*65.2*38.6 |
| Produktfärg | Svart |







