35W USB C Super Snabba Väggladdare för iPad Pro 13/12,9/11 tum 2025/2024/2022/2021/2020, Air 6/5e, Mini 7/6, i Pad 11/10e Generation
Kompatibel med iPad Pro 13/12,9/11 tum 6e/5e/4e/3e, iPad Air 13/11 tum M3 M2 Air 6e/5e, iPad Mini A17 Pro 2025 7e/6e, iPad 11e A16 2025 10e Generation, iPhone 16/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung, Pixel LG, Moto, Surfplatta, Bärbar, Android-telefon och fler USB-C-enheter
Grundläggande parametrar
| Produktserie | PD 35W USB-C strömadapter |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,92A, 15V/2,33A, 20V/1,75A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥85.48% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
ANDRA Parametrar
| socketstandard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Anslutartyp | AC Ingång 2 Stick |
| DC Utgång Type-C,Lightning | |
| Produktstorlek | 44*44*27.6mm |
| Produktfärg | Vit/Svart |










