Laddare/strömförsörjningsadapter 19,5V 6,15A 120W 5,5*2,5mm till Lenovo IDEAPAD Y400/Y500 IdeaPad Y570 IdeaPad Y580 ADP-120L, Y580-2093-4YU, Y580-2093-88U, Y580-2093-86U, Y580-2093-4ZU, Y580-2093-83U, Y580-59345717, Y580-59345715, Y580 59353260, Y580 59RF0051, Y580 59359513, Y580 2099XC7, 20993FU, Y580 20998PU, 2099XD8, Y580 20993JU, 2099XD2
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 120 W AC-adapter för bärbar dator från LENOVO |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 19,5 V, 6,15 A |
| Statiskt förlust | ≤0,21W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-port | C5/C7 kabelanslutning |
| AC-kabel, valfri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 169.7*65.2*38.6 |
| Produktfärg | Svart |







