Kompatibilis Hp Compaq 8300, 8200, 8000, 7800, 7900, 6050b, 6515b, 6710b, 6710s, 6715b, 6910p, 8510p, 8510w, 8710p, 8710w; nc4400, nc6300, nc6120, nc6110, nc6400, nx6125, nx6130 modellel; Cikkszám: HSTNN-HA01, 397803-001, OW135F13LF, SE 481420-002, 647982-002, 391174-001, 481420-001, 397747-001, HSTNN-LA01
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 135 W-os laptop AC adapter HP-hez |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19 V 7,1 A |
| Statikus veszteség | ≤0,21 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 169.7*65.2*38.6 |
| Termék szín | Fekete |







