TELJESÍTMÉNY ADATOK - Kimenet Max: 65W ~ 20V 3.25A / 15V 3A / 9V 3A Bemeneti feszültségtartomány: 100-240V Eredeti Lenovo USB-C töltő laptop AC adapter tápkábel
Kompatibilis Asus ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425 UM425UA Q325UA, ExpertBook B9 B9450FA B9 B9450CEA, Kompatibilis Asus VivoBook S435 S435EA modellel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 65 W-os USB-C váltóáramú adapter |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC behúzó | Nem leválasztható |
| AC kábel opcionális | EU / USA / Kína / Egyesült Királyság / indiai csatlakozó |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 75 × 75 × 38 × 28,5 mm |
| Termék szín | Fekete/Fehér |




