PARAMETRY ZASILANIA - Moc wyjściowa maks.: 65 W ~ 20 V 3,25 A / 15 V 3 A / 9 V 3 A Zakres napięcia wejściowego: 100–240 V Oryginalny zasilacz USB-C Lenovo, adapter prądu przemiennego do laptopa, kabel zasilający
Zgodny z Asus ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425 UM425UA Q325UA, ExpertBook B9 B9450FA B9 B9450CEA, Zgodny z Asus VivoBook S435 S435EA
Podstawowe parametry
| Seria produktów | 65 W zasilacz sieciowy USB-C |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| Wtyczka AC | Nieodłączny |
| Kabel AC opcjonalny | Wtyczka typu EU/US/CN/UK/indyjska |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 75 × 75 × 38 × 28,5 mm |
| Kolor produktu | Czarny/Biały |










