SPECIFICATII ENERGIE - Ieșire Max: 65W ~ 20V 3.25A / 15V 3A / 9V 3A Interval Intrare Tensiune: 100-240V Încărcător original Lenovo USB-C Cablu adaptor curent alternativ pentru laptop
Compatibil cu Asus ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425 UM425UA Q325UA, ExpertBook B9 B9450FA B9 B9450CEA, Compatibil cu Asus VivoBook S435 S435EA
Parametrii de bază
| Seria de produse | adaptor CA USB-C de 65 W |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Priză AC | Nedetacabil |
| Cablu AC opțional | Plug UE / SUA / CN / Marea Britanie / India |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 75 × 75 × 38 × 28,5 mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |










