ładowarka do laptopa 130W USB C zgodna z Dell
Zgodny z ładowarką Dell XPS 15: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-in-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590
Podstawowe parametry
| Seria produktów | ładowarka do laptopa 130W USB C zgodna z Dell |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 5 V/1 A, 20 V/4,5 A, 20 V/6,5 A |
| Strata statyczna | ≤0.3W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla C5/C7 |
| Kabel AC opcjonalny | EU/US/AU/CN/UK |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 143,5 × 67,3 × 23,2 mm |
| Kolor produktu | Czarny |










