ПОВЕЖНОСТИ ПОВЕТА - Излаз Макс: 65В ~ 20В 3.25А / 15В 3А / 9В 3А Улазни Волт Диапазон: 100-240В Оригинални Леново УСБ-Ц пуњач Латпот АЦ адаптер Корд за
Компатибилан са Асусом ZenBook (OLED UX325) (OLED UX363) (OLED UX371), UX325 UX363 UX370 UX370UA UX390UA UX393 UX425 UX435 UX482 UX490UA, UM425
Основни параметри
| Серија производа | 65Вт УСБ-Ц АЦ адаптер |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/3А,9В/3А,12В/3А,15В/3А,20В/3.25А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| ЦА впључка | Не може се уклонити |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, додајте: |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 75*75х38х28.5мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |










