Uniwersalny zasilacz prądu przemiennego 12 V, 2 A, ładowarka zasilająca o mocy 24 W, przetwornica AC 100 V na DC 12 V, 2000 mA, 1500 mA, 1000 mA, 500 mA, sterownik zasilania, 11 różnych końcówek DC, przetwornica napięcia 12 V, falownik, transformator, zasilacz AC/DC (DC 12 V ~ 2 A)
Urządzenia zgodne:
Taśmy LED, routery WiFi, modemy ADSL, głośniki Bluetooth, urządzenia GPS, kamery internetowe, cyfrowe klawiatury fortepianowe, przełączniki, kamery CCTV do systemów bezpieczeństwa itp.
Podstawowe parametry
| Seria produktów | Zasilacz sieciowy z wtyczką do gniazdka ściennego |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 12V/2A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥87.5% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| Wtyczka AC | Nieodłączny |
| Kabel AC opcjonalny | Wtyczka typu EU/US/CN/AR/AU/BR |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 65 × 44,5 × 31 mm |
| Kolor produktu | Czarny/Biały |




