încărcător laptop 130W USB C Compatibil cu Dell
Compatibil cu încărcător Dell XPS 15: Dell XPS 15 7590 9530 9550 9560 9570; Dell Precision M2800 M3800 5510 5520 5530 5540; Dell Inspiron 13 15 17 7347 7348 7348 2-in-1 7459 7501 7640 7620 7630 7420 7430 7510; Dell Vostro 7500 7590.
Parametrii de bază
| Seria de produse | încărcător laptop 130W USB C Compatibil cu Dell |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 5 V/1 A, 20 V/4,5 A, 20 V/6,5 A |
| Pierdere statică | ≤0.3W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C5/C7 |
| Cablu AC opțional | EU/US/AU/CN/UK |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 143,5 × 67,3 × 23,2 mm |
| Culoarea produsului | Negru |










