Adaptor universal CA 12 V, 2 A, sursă de alimentare/încărcător, 24 W, CA 100 V la CC 12 V, 2000 mA, 1500 mA, 1000 mA, 500 mA, driver de alimentare, 11 vârfuri de mufă CC, convertor, invertor și transformator de 12 volți, adaptor CA-CC (CC 12 V ~ 2 A)
Dispozitive compatibile:
Benzi LED, rutere Wi-Fi, modemuri ADSL, difuzoare Bluetooth, dispozitive GPS, camere web, claviaturi de pian digital, comutatoare, camere de supraveghere CCTV etc.
Parametrii de bază
| Seria de produse | Adaptor de alimentare cu priză de perete |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 12V/2A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥87.5% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Priză AC | Nedetacabil |
| Cablu AC opțional | Tipuri de fișe: UE/Statele Unite/China/Argentina/Australia/Brasil |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 65 × 44,5 × 31 mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |




