130Вт УСБ Ц лаптоп пуњач компатибилан са Деллом
Компатибилан са Делл ХПС 15 пуњачем: Делл ХПС 15 7590 9530 9550 9560 9570 ;Делл Прецизион М2800 М3800 5510 5520 5530 5540;Делл Инспирон 13 15 17 7347 7348 7348 2-у-1 7459 7501 76
Основни параметри
| Серија производа | 130Вт УСБ Ц лаптоп пуњач компатибилан са Деллом |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/1А,20В/4.5А,20В/6.5А |
| Статички губитак | ≤0.3W |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | ЕУ/САД/АУ/ЦН/УК |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 143,5*67,3*23,2 мм |
| Боја производа | Црн |










