Универзални АЦ адаптер 12В 2А Подизајнер за пуњење енергије 24ВА АЦ100В до ДЦ12В 2000мА 1500мА 1000мА 500мА Дривер за напајање 11 ДЦ Стеклице 12Вт Конвертер Инвертер Трансформатор АЦ ДЦ Адаптер
Компатибилни уређаји:
ЛЕД Стрип Литс, ВИФИ рутер, АДСЛ мачке, Блуетоут говорник, ГПС, веб камера, дигитални клавиатори за пиано, прекидачи, ЦЦТВ безбедносне камере итд.
Основни параметри
| Серија производа | Валл-Плог-ин адаптер за напајање |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 12В/2А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥87.5% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| ЦА впључка | Не може се уклонити |
| ЦА кабел Оптиона | Упљук за упљуквање |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 65*44.5x31мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |




