iPhone 16 15-lader snel opladen, 3 stuks 20W USB C-lader met 1,8 m Type C-kabel, USB C-wandplug voor iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Basisparameters
| Productserie | PD-20 W USB-C-voedingsadapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5 V / 3 A, 9 V / 2,22 A, 12 V / 1,67 A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥85.48% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| socket standaard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Connector Type | AC Ingang 2 Plug |
| DC Uitvoer Type-C, Lightning | |
| Productgrootte | 43 × 27,5 × 41,5 mm |
| Product Kleur | Wit/Zwart |









