Universele AC-adapter, 12 V 2 A, voeding/lader, 24 W, AC 100 V naar DC 12 V, 2000 mA, 1500 mA, 1000 mA, 500 mA, stroomdriver, 11 DC-stekkertips, 12 volt-omvormer, omzetter, transformator, AC/DC-adapter (DC 12 V ~ 2 A)
Compatibele apparaten:
LED-strips, WiFi-router, ADSL-modems, Bluetooth-luidsprekers, GPS-apparaten, webcams, digitale piano’s, schakelaars, CCTV-beveiligingscamera’s, enz.
Basisparameters
| Productserie | Wandstekker-voedingsadapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 12V/2A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥87.5% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| AC-steek | Niet verwisselbaar |
| AC-kabel optioneel | EU-/VS-/CN-/AR-/AU-/BR-stekker |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 65 × 44,5 × 31 mm |
| Product Kleur | Zwart/Wit |




