iPhone 16 15 Şarj Cihazı Hızlı Şarj, 3 Adet 20W USB C Şarj Aleti + 1.83 m Tip C Kablo, iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max için USB C Duvar Prizi
Temel parametreler
| Ürün serisi | PD 20 W USB-C Güç Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥85.48% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| soket standardı | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Bağlantı Tipi | AC Giriş 2 Priz |
| DC Çıkış Type-C, Lightning | |
| Ürün Boyutu | 43×27,5×41,5 mm |
| Ürün Rengi | Beyaz/Siyah |









