90W USB C-laptopoplaadapparaat compatibel met Dell
Compatibel met Dell Latitude 3380 3390 3379 3400 3500 5175 5179 5285 5289 5289 2-in-1 5290 5300 5300 2-In-1 5300 2-in-1 Chrome 5310 5310 2-in-1 5400 5400 Chrome 5401 5410 5411 5501 5510 5511 5500 7212 7275 7285 7290 7202 7300 7400 7310 7350 7368 7370 7389 7390 2-in-1 7410 E7370 5490 7490 E7480 E5450 5500 5580 5590 5591 7389 2-in-1 7390 2-in-1 7400 2-In-1 7569 7778 9410 2-in-1 9510
Basisparameters
| Productserie | 90W USB C-laptopoplaadapparaat compatibel met Dell |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A |
| Statische verlies | ≤0.3W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C5/C7-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/VS/AU/CN/UK |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 130,1 × 67,3 × 23,2 mm |
| Product Kleur | Zwart |









