иПхоне 16 15 Плојилац Брзо пуњење, 3 пакета 20Вт УСБ Ц пуњач Блок са 6ФТ Тип Ц кабел, УСБ Ц Вал Плог за ИПхоне 16/15/16 Плус/16 Про/16 Про Макс/15 Плус/15 Про/15 Про Макс
Основни параметри
| Серија производа | PD 20W USB-C адаптер за напајање |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/3А,9В/2.22А,12В/1.67А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥85.48% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| стандард за сокет | Уколико је у складу са одредбама из овог члана, уноси се у категорију "СН/ЕС/САД/УК/КР/БР/АР/АУ". |
| Тип спојника | Врт 2 упљука |
| Диси-Ц излаз типа Ц, Мрак | |
| Величина производа | 43*27.5*41.5 мм |
| Боја производа | Бело/црно |









