iPhone 16 15 oplader hurtig opladning, 3 stk 20W USB C oplader blok med 6 fod Type C kabel, USB C vægoplader til iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Grundlæggende parametre
| Produktserie | PD 20 W USB-C strømforsyning |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥85.48% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| socketsstandard | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Stiktype | AC-input 2-stik |
| DC-output Type-C, Lightning | |
| Produktstørrelse | 43*27.5*41.5mm |
| Produktfarve | Hvid/Sort |









