Основни параметри
| Серија производа | 65Вт лаптоп АЦ адаптер за АЦЕР |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19В 3,42А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 108,5х46,4х31мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |










