Компатибилан са Microsoft Pro 3/4/5/6/7,Лаптопом 1/2/3/4/5 GEN,Book 1/2
Основни параметри
| Серија производа | 44Вт брз пуњач наводњавач АЦ адаптер |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 15В 2.58А |
| Статички губитак | ≤ 0,5 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | C7/C8 Кабелни конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, у складу са одредбама из члана 6. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 90,5х50,5х23,2 мм |
| Боја производа | Црн |







