65Вт Конектори УСБ Ц тип Ц квадратни лаптоп пуњач Ац напајач за Мацбуцк АСУС
Основни параметри
| Серија производа | 65Вт УСБ-Ц АЦ адаптер |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 5В/3А,9В/3А,12В/3А,15В/3А,20В/3.25А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| ЦА впључка | Не може се уклонити |
| ЦА кабел Оптиона | Упљук ЕУ/САД/КН |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 76,2*76,2x38x32,7 мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |







