Parametrii de bază
| Seria de produse | adaptor CA de 65 W pentru laptopuri Acer |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 19V 3,42A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C5/C7 |
| Cablu AC opțional | UE/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 108,5 × 46,4 × 31 mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |










