Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 65W laptop AC adapter ACER-hez |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19V 3,42A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 108,5x46,4x31 mm |
| Termék szín | Fekete/Fehér |










