90W USB C Dizüstü Bilgisayar Şarj Cihazı, Dell ile Uyumlu
Dell Latitude 3380 3390 3379 3400 3500 5175 5179 5285 5289 5289 2-in-1 5290 5300 5300 2-In-1 5300 2-in-1 Chrome 5310 5310 2-in-1 5400 5400 Chrome 5401 5410 5411 5501 5510 5511 5500 7212 7275 7285 7290 7202 7300 7400 7310 7350 7368 7370 7389 7390 2-in-1 7410 E7370 5490 7490 E7480 E5450 5500 5580 5590 5591 7389 2-in-1 7390 2-in-1 7400 2-In-1 7569 7778 9410 2-in-1 9510 ile uyumlu
Temel parametreler
| Ürün serisi | 90W USB C Dizüstü Bilgisayar Şarj Cihazı, Dell ile Uyumlu |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A, 20V/4.5A |
| Statik kayıp | ≤0.3W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | AB/ABD/AV/ÇN/UK |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 130.1*67.3*23.2mm |
| Ürün Rengi | Siyah |









