Evrensel AC Adaptör, 12 V 2 A Güç Kaynağı Şarj Cihazı, 24 W, AC 100 V'den DC 12 V'ye, 2000 mA, 1500 mA, 1000 mA, 500 mA Güç Sürücüsü, 11 Adet DC Konnektör Ucu, 12 Volt Dönüştürücü, İnvertör, Transformatör, AC/DC Adaptörü (DC 12 V ~ 2 A)
Uyumlu Cihazlar:
LED Şerit Işıklar, WIFI Yönlendirici, ADSL Modemler, Bluetooth Hoparlörler, GPS Cihazları, Web Kameraları, Dijital Piyanolar, Anahtarlar, CCTV Güvenlik Kameraları vb.
Temel parametreler
| Ürün serisi | Duvar Prizi Güç Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 12V/2A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥87.5% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC şarj aleti | Çıkarılamaz |
| AC kablo Seçenekleri | AB/ABD/Çin/Arjantin/Avustralya/Brezilya Fişi |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 65 × 44,5 × 31 mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |




