90 W USB-C-lader til laptop, kompatibel med Dell
Kompatibel med Dell Latitude 3380 3390 3379 3400 3500 5175 5179 5285 5289 5289 2-i-1 5290 5300 5300 2-i-1 5300 2-i-1 Chrome 5310 5310 2-i-1 5400 5400 Chrome 5401 5410 5411 5501 5510 5511 5500 7212 7275 7285 7290 7202 7300 7400 7310 7350 7368 7370 7389 7390 2-i-1 7410 E7370 5490 7490 E7480 E5450 5500 5580 5590 5591 7389 2-i-1 7390 2-i-1 7400 2-i-1 7569 7778 9410 2-i-1 9510
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 90 W USB-C-lader til laptop, kompatibel med Dell |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,5 A |
| Stille tab | ≤0.3W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/US/AU/CN/UK |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 130.1*67.3*23.2mm |
| Produktfarve | Sort |









