DELL Notebook 4,5*3,0mm DC-adapter 19,5V 4,62A Kompatibel med DELL 6H22T 06H22T AA90PM111
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 90 W laptop AC-adapter til DELL |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 19,5 V 4,62 A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 128,0*51,2*32,9mm |
| Produktfarve | Sort/Hvid |







