65 W-os csatlakozók, USB-C típusú, négyzet alakú laptoptöltő, váltóáramú tápegység MacBook és ASUS számítógépekhez
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 65 W-os USB-C váltóáramú adapter |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A |
| Statikus veszteség | ≤0,1 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC behúzó | Nem leválasztható |
| AC kábel opcionális | EU/US/CN csatlakozó |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 76,2×76,2×38×32,7 mm |
| Termék szín | Fekete/Fehér |







