65 W tilslutningsstik, USB-C Type-C firkantet laptop-lader, AC-strømadapter til MacBook og ASUS
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 65W USB-C AC-adapter |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-stik | Ikke fjernbar |
| AC-kabel, valgfrit | EU/US/Kina-stik |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 76,2 × 76,2 × 38 × 32,7 mm |
| Produktfarve | Sort/Hvid |







