19,5 V 6,7 A-es váltóáramú/egyenáramú adapter kompatibilis Dell VJCH5 LA130PM121 PA-1131-28D1 450-19105 450-12071 DHYM1 PA130PE1-00 DA130PE1-00 NADP-130AB B PA-1131-02D HP-AD130B13P 130 W-os tápegység töltővel
Alapvető paraméterek
| Terméksorozat | 130W Laptop AC adapter DELL-hez |
| Bemeneti feszültség/Bemeneti frekvencia | 100-240V 50-60HZ |
| Kimeneti feszültség/Kimeneti áram | 19,5V 6,7A |
| Statikus veszteség | ≤0,21 W |
| Kimeneti hullámzás | ≤200mV |
| Kimeneti hatásfok | ≥88% |
| Védettség | Túlfeszültség-védelem/Túláram-védelem |
| Rövidzárlat-védelem/Hőmérsékletvédelem |
Egyéb paraméterek
| AC csatlakozó | C5/C7 kábelcsatlakozó |
| AC kábel opcionális | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC kábel hossza/DC csatlakozók | Testreszabható |
| Termék mérete | 169.7*65.2*38.6 |
| Termék szín | Fekete |







