încărcător laptop cu conectori de 65 W, tip USB C, pătrat, cu adaptor de alimentare CA pentru MacBook și ASUS
Parametrii de bază
| Seria de produse | adaptor CA USB-C de 65 W |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3,25 A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Priză AC | Nedetacabil |
| Cablu AC opțional | Plug UE/SSU/China |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 76,2×76,2×38×32,7 mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |







