65 W-connector, USB-C Type-C vierkante laptoplader, wisselstroomadapter voor MacBook en ASUS
Basisparameters
| Productserie | 65 W USB-C-AC-adapter |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A |
| Statische verlies | ≤0,1W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| AC-steek | Niet verwisselbaar |
| AC-kabel optioneel | EU/VS/China-stekker |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 76,2 × 76,2 × 38 × 32,7 mm |
| Product Kleur | Zwart/Wit |







