19,5V 6,7A AC/DC-adapter compatibel met Dell VJCH5 LA130PM121 PA-1131-28D1 450-19105 450-12071 DHYM1 PA130PE1-00 DA130PE1-00 NADP-130AB B PA-1131-02D HP-AD130B13P 130W Voeding Lader
Basisparameters
| Productserie | 130 W laptop-AC-adapter voor DELL |
| Ingangsspanning/Ingangsfrequentie | 100-240v 50-60hz |
| Uitgangsspanning/Uitgangsstroom | 19,5V 6,7A |
| Statische verlies | ≤0,21W |
| Uitgangsrimpel | ≤200mV |
| Uitkomst efficiëntie | ≥88% |
| Bescherming | Beveiliging tegen te hoge spanning/te hoge stroom |
| Kortsluitbeveiliging/Temperatuurbeveiliging |
Andere parameters
| Ac-poort | C5/C7-kabelconnector |
| AC-kabel optioneel | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-lijnlengte/DC-punten | Aanpasbaar |
| Productgrootte | 169.7*65.2*38.6 |
| Product Kleur | Zwart |







