45 W Zasilacz prądu przemiennego do laptopa Acer, 19 V, 2,37 A, 3,0x1,1 mm, zgodny z Acer Chromebook, Aspire Swift 1/3 /5 Seria, zamiennik kabla zasilającego
Do zasilacza Acer 45W 19V 2,37A pasuje do: A517-52-59Sv A517-51G A517-51 A515-56T A515-56G A515-56 A515-55T-53AP A515-55-588C A515-55 A515-54G-797L A515-54G-73WC A515-54G-73Q2 A515-54G-70Tz A515-54G-5928 A515-54G-54QQ A515-54G A515-54-79J5 A515-54-59W2 A515-54-597W A515-54-56ST A515-54-55ZD A515-54-55AA A515-54-51DJ A515-54-37U3 A515-54 A515-52G A515-51G A515-46-R14K A515-44-R93G A515-44-R6TV A515-44-R4M5 A515-44-R41B A515-44-R2SA A515-44-R2HP A515-44G-R83X A515-41G A514-52 55-75NC 55-56VK 55-56UK 54G-70TZ 54-59W2 515-54-51DJ
Podstawowe parametry
| Seria produktów | zasilacz prądu przemiennego 45 W do laptopa ACER |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 19 V 2,37 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla C5/C7 |
| Kabel AC opcjonalny | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 90x38x26,5 mm |
| Kolor produktu | Czarny/Biały |








