45W AC Adaptör, Acer Dizüstü Şarj Cihazı, 19V 2.37A, 3.0x1.1mm, Acer Chromebook Aspire Swift 1/3 /5 Serisi ile Uyumlu, Yedek Güç Kaynağı Kablosu
Acer 45W 19V 2.37A Güç Kaynağı İçin Çalışır: A517-52-59Sv A517-51G A517-51 A515-56T A515-56G A515-56 A515-55T-53AP A515-55-588C A515-55 A515-54G-797L A515-54G-73WC A515-54G-73Q2 A515-54G-70Tz A515-54G-5928 A515-54G-54QQ A515-54G A515-54-79J5 A515-54-59W2 A515-54-597W A515-54-56ST A515-54-55ZD A515-54-55AA A515-54-51DJ A515-54-37U3 A515-54 A515-52G A515-51G A515-46-R14K A515-44-R93G A515-44-R6TV A515-44-R4M5 A515-44-R41B A515-44-R2SA A515-44-R2HP A515-44G-R83X A515-41G A514-52 55-75NC 55-56VK 55-56UK 54G-70TZ 54-59W2 515-54-51DJ
Temel parametreler
| Ürün serisi | aCER için 45W Dizüstü Bilgisayar AC Adaptörü |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 19V 2.37A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC port | C5/C7 Kablo Bağlantısı |
| AC kablo Seçenekleri | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 90x38x26.5mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |








