45Вт АДАПТЕР за Асер Латпот Чанргер 19В 2.37А 3.0х1.1мм Компатибилан са Асер Цхромебук Аспире Свифт 1/3 /5 Серије Заменски кабел за напајање
За Ацера А517-52-59В 2.37А Радови на напајању За:А517-52-59Св А517-51Г А517-51 А515-56Т А515-56Т А515-56АП А515-55-55-588C А515-55 А
Основни параметри
| Серија производа | 45Вт лаптоп АЦ адаптер за АЦЕР |
| Улазни напон/Улазна фреквенција | 100-240В 50-60ХЗ |
| Излазни напон/излазна струја | 19В 2.37А |
| Статички губитак | ≤ 0,1 Вт |
| Излазни таласни | ≤ 200мВ |
| Ефикасност излаза | ≥88% |
| Zaštita | Заштита од пренапреза/заштита од пренапреза |
| Заштита од кратког прекида/заштита од температуре |
Остали параметри
| АЦ порт | С5 / С7 Кабловски конектор |
| ЦА кабел Оптиона | Уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно, уколико је потребно. |
| Дужина линије ЦС/врхови ЦС | Усавршава се |
| Величина производа | 90х38х26,5 мм |
| Боја производа | ЦАРНО/БЕЛО |








