45W AC-adapter til Acer bærbar computer lader 19V 2,37A 3,0x1,1 mm kompatibel med Acer Chromebook Aspire Swift 1/3/5-serien erstatning strømforsyning ledning
Til Acer 45W 19V 2,37A strømforsyning fungerer til: A517-52-59Sv A517-51G A517-51 A515-56T A515-56G A515-56 A515-55T-53AP A515-55-588C A515-55 A515-54G-797L A515-54G-73WC A515-54G-73Q2 A515-54G-70Tz A515-54G-5928 A515-54G-54QQ A515-54G A515-54-79J5 A515-54-59W2 A515-54-597W A515-54-56ST A515-54-55ZD A515-54-55AA A515-54-51DJ A515-54-37U3 A515-54 A515-52G A515-51G A515-46-R14K A515-44-R93G A515-44-R6TV A515-44-R4M5 A515-44-R41B A515-44-R2SA A515-44-R2HP A515-44G-R83X A515-41G A514-52 55-75NC 55-56VK 55-56UK 54G-70TZ 54-59W2 515-54-51DJ
Grundlæggende parametre
| Produktserie | 45 W laptop-AC-adapter til ACER |
| Indgangsspænding/Indgangsfrekvens | 100-240V 50-60Hz |
| Udgangsspænding/Udgangsstrøm | 19 V, 2,37 A |
| Stille tab | ≤0,1 W |
| Udsving i output | ≤ 200 mv |
| Udskriftseffektivitet | ≥88% |
| Beskyttelse | Overbelastningsbeskyttelse/Overstrømsbeskyttelse |
| Kortslutningsbeskyttelse/Temperaturbeskyttelse |
Andre parametre
| AC-port | C5/C7 kabelstik |
| AC-kabel, valgfrit | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| DC-ledningslængde/DC-tips | Tilpasningsbar |
| Produktstørrelse | 90 × 38 × 26,5 mm |
| Produktfarve | Sort/Hvid |








