ładowarka do laptopów z łącznikami 65 W, typu USB-C, kwadratowa ładowarka sieciowa do laptopów z zasilaczem prądu przemiennego dla MacBooków i laptopów ASUS
Podstawowe parametry
| Seria produktów | 65 W zasilacz sieciowy USB-C |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| Wtyczka AC | Nieodłączny |
| Kabel AC opcjonalny | Wtyczka typu UE/USA/Chiny |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 76,2 × 76,2 × 38 × 32,7 mm |
| Kolor produktu | Czarny/Biały |







