65 W Bağlantı Elemanları, USB-C Type C Kare Dizüstü Bilgisayar Şarj Cihazı, AC Güç Adaptörü, MacBook ve ASUS için
Temel parametreler
| Ürün serisi | 65W USB-C AC Adaptör |
| Giriş voltajı/Giriş frekansı | 100-240v 50-60hz |
| Çıkış voltajı/Çıkış akımı | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A |
| Statik kayıp | ≤0.1W |
| Çıkış dalgalanması | ≤200mV |
| Çıkış verimliliği | ≥88% |
| Koruma | Aşırı voltaj koruması/Aşırı akım koruması |
| Kısa devre koruması/Sıcaklık koruması |
Diğer parametreler
| AC şarj aleti | Çıkarılamaz |
| AC kablo Seçenekleri | AB/ABD/Çin Fişi |
| DC hattı uzunluğu/DC uçları | Özelleştirilebilir |
| Ürün Boyutu | 76.2*76.2x38x32.7 mm |
| Ürün Rengi | Siyah/Beyaz |







