65 W-anslutningar, USB-C-typ C, fyrkantig bärbar-datorladdare, växelströmsadapter för MacBook och ASUS
Grundläggande parametrar
| Produktserie | 65 W USB-C nätadapter |
| Ingångsspänning/Ingångsfrekvens | 100-240v 50-60hz |
| Utspänning/Utström | 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A |
| Statiskt förlust | ≤0,1 W |
| Utmatningsrippel | ≤200 mV |
| Utdataeffektivitet | ≥88% |
| Skydd | Överspänningsskydd/Överströmsskydd |
| Kortslutningsskydd/Värmeskydd |
Andra parametrar
| AC-koppel | Ej utbytbar |
| AC-kabel, valfri | EU/US/CN-uttag |
| DC-ledningslängd/DC-tips | Anpassningsbar |
| Produktstorlek | 76,2 × 76,2 × 38 × 32,7 mm |
| Produktfärg | Svart/Vit |







