Zasilacz DC DELL Notebook 4.5*3.0mm 19.5V 4.62A Zgodny z DELL 6H22T 06H22T AA90PM111
Podstawowe parametry
| Seria produktów | 90 W – adapter prądu przemiennego do laptopa DELL |
| Napięcie wejściowe/Częstotliwość wejściowa | 100-240v 50-60hz |
| Napięcie wyjściowe/Prąd wyjściowy | 19,5 V 4,62 A |
| Strata statyczna | ≤0,1 W |
| Wychylanie wyjściowe | ≤ 200 mV |
| Efektywność wyjściowa | ≥88% |
| Ochrona | Ochrona przed nadmiernym napięciem/Ochrona przed przeciążeniem prądem |
| Ochrona przed zwarciami/Ochrona termiczna |
Inne parametry
| / / / / / / / / / / / / / / / / / / / | Złącze kabla C5/C7 |
| Kabel AC opcjonalny | EU/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Długość przewodu DC/końcówki DC | Dostosowalne |
| Rozmiar Produktu | 128,0*51,2*32,9 mm |
| Kolor produktu | Czarny/Biały |







