Compatibil cu Microsoft Pro 3/4/5/6/7, Laptop 1/2/3/4/5 GEN, Book 1/2
Parametrii de bază
| Seria de produse | sursă de alimentare AC cu încărcător rapid de 44 W |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 15 V, 2,58 A |
| Pierdere statică | ≤0.5W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C7/C8 |
| Cablu AC opțional | UE/Regatul Unit/SUA/China/Australia |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 90,5 × 50,5 × 23,2 mm |
| Culoarea produsului | Negru |







