încărcător iPhone 16 15, Încărcare Rapidă, 3 bucăți Încărcător 20W USB C cu Cablu Tip C de 6 picioare, Fișă perete USB C pentru iPhone 16/15/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Parametrii de bază
| Seria de produse | Adaptor de alimentare PD de 20 W cu USB-C |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥85.48% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| standard Socket | CN/EU/US/UK/KR/BR/AR/AU |
| Tip de conector | Intrare AC 2 Prize |
| Ieșire DC Tip-C, Lightning | |
| Dimensiunea produsului | 43 × 27,5 × 41,5 mm |
| Culoarea produsului | Alb/Negru |










