HP COMPAQ TABLET TC1000, TC1100, TC4200 PRESARIO TOATE DIN SERIA 2200 ,2800, B1000, B2000, B3000, C300, C500, C700, F500, F700, M200, V1000, V2100, V2200, V2300, V2400, V2500, V2600, V2700, V3000, V3100, V3200, V3300, V3400, V3500, V4000, V5000, V6000, V6100, V6200, V6300, V6400, V6500, PAVILION TOATE DIN SERIA DV1000, DV1100, DV1200, DV1300, DV1400, DV1500, DV1600, DV1700, DV2000, DV2100, DV2200, DV2300, DV4000, DV4100, DV4200, DV4300, DV4400, DV5000 și așa mai departe !
Parametrii de bază
| Seria de produse | adapter AC 90W pentru laptop HP |
| Tensiune de intrare/Frecvență de intrare | 100-240v 50-60hz |
| Tensiune de ieșire/Curent de ieșire | 18,5 V 4,9 A |
| Pierdere statică | ≤0,1W |
| Unduirea de ieșire | ≤200mV |
| Eficiență de ieșire | ≥88% |
| Protecție | Protecție la supratensiune/Protecție la supracurent |
| Protecție la scurtcircuit/Protecție termică |
Alte Parametrii
| Port de ac | Conector cablu C5/C7 |
| Cablu AC opțional | UE/UK/US/AU/IT/CN/SA/IL/BR |
| Lungimea liniei DC/vârfuri DC | Personalizabil |
| Dimensiunea produsului | 128,0*51,2*32,9mm |
| Culoarea produsului | Neagră/Albă |







